З 20 по 24 квітня 2015 року, в м. Новосибірську (Росія) проходила Друга конференція робочої групи IV/2 ISPRS "Глобальна просторова інформація і глобальне картування ґрунтово-рослинного покриву".

Конференція відбулася в експоцентрі Новосибірську в межах XI-ої міжнародної виставки та наукового конгресу “ГеоСибир-2015”, які було організовано Сибірським державним університетом геосистем і технологій (СДУГіТ) за підтримкою Міжнародної федерації геодезистів (FIG), Союзу німецьких геодезистів (DVW), Міжнародного товариства фотограмметрії та дистанційного зондування (ISPRS), Міжнародної картографічної асоціації (ICA) та Міжнародного товариства “Цифрова Земля” (ISDE).

У роботі виставки та конгресу взяло участь понад 200 вчених та фахівців з майже 100 наукових, адміністративних та комерційних організацій з 19 країн світу, включаючи Австралію, Австрію, Білорусь, Бельгію, Ізраїль, Італію, Казахстан, Китай, Монголію, Нігерію, Німеччину, Польщу, Росію, Саудівську Аравію, США, Україну, Узбекистан, Чехію, Швейцарію.

Від ЦАКДЗ ІГН НАН України з науковими доповідями “Оцінка стану рослинного покриву зони Фукусіма-1 на основі аналізу багатоспектральних і радарних супутникових даних” та “Аналіз змін белігеративних ландшафтів шляхом дистанційного картування рослинного покриву” виступив головний науковий співробітник, доктор технічних наук С.А. Станкевич.