Седлерова Ольга Володимирівна

Седлерова Ольга Володимирівна

кандидат геологічних наук (2009 р.)

старший науковий співробітник (2016 р.)

ORCIDGoogle Scholar

Телефон: +380 44 290 26 01

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Освіта: Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Географія» (1983 р.).

З 1986 р. працювала у Київському відділі Інституту геології та розробки горючих копалин на посаді інженера. З 1992 р. працює у ЦАКДЗ ІГН НАН України на посадах інженера, молодшого наукового, наукового та старшого наукового співробітника. З 2013 р. - учений секретар Центру, з 2018 р. – заступник директора з наукової роботи.

У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Обґрунтування комплексної методики прогнозу нафтогазоперспективних об'єктів українського сектора Азовського моря з використанням даних дистанційного зондування Землі».

Автор 81 наукової публікації, з яких 20 статей у фахових виданнях; співавтор 8 монографій та патенту на винахід .

Сфера наукових інтересів: розроблення наукових основ використання даних дистанційного зондування Землі для нафтогазопошукових задач на шельфі та суходолі, визначення критеріїв нафтогазоносності та індикаційних ознак нафтогазопошукових об’єктів, наукове обґрунтування інтеграції різнорідних геолого-геофізичних і дистанційних даних для прогнозування нафтогазоперспективних об’єктів на суходолі і морських акваторіях із застосуванням ГІС-технологій.