image001

4-5 жовтня 2023 року в Києві у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбулась виставка SECURITY 2.0 та форум «Безпечна громада. Обладнання, споруди й система захисту життя. Розмінування території України. Сучасні технології та обладнання». протягом роботи цих заходів презентувались безпекові інновації, що є гарантом майбутнього ефективного функціонування економіки та життєдіяльності українського суспільства.

Близько 88 компаній з України, Арабських Еміратів, Великої Британії, Німеччини, Хорватії, Швейцарії презентували новітні безпекові рішення та технології для захисту та збереження повноцінної життєдіяльності громад, функціонування об’єктів критичної інфраструктури, промислових підприємств та сільського господарства — безпеку інфраструктури, пожежну безпеку, сучасні безпекові технології, кібербезпеку, гуманітарне розмінування, захисні споруди цивільного захисту, засоби індивідуального захисту.

SECURITY 2.0 зібрала більше 1600 фахівців з усіх куточків України. ЦАКДЗ ІГН НАН України представляв наукові розробки: «Технологія автоматизованого виявлення мін з використанням зйомки з безпілотних апаратів», «Безпілотний авіаційний комплекс для виявлення мін з використанням багатоспектральної зйомки». Фахівці державних установ та комерційних підприємств виявили зацікавленість щодо розробок Центру.