21–23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) проходив III Міжнародний форум Innovation Market, метою якого є впровадження інновацій в економіку, пошук та залучення інвестицій для інноваційних проектів і програм.

Захід проходив за підтримки Кабінету міністрів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук.
На форумі обговорювались питання інновацій в освітньому процесі, державні та міжнародні програми підтримки бізнесу та інновацій, система правової охорони інтелектуальної власності, зміни до патентного законодавства тощо. Під час форуму відбулась презентація Стратегії інноваційного розвитку України до 2030 року, а також Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів Малої академії наук.

Близько 40 наукових установ НАН України продемонстрували у межах цього Форуму майже 350 своїх розробок за 8-ма напрямами.

Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України взяв участь у виставкових заходах Форуму за напрямом «Екологія». Зацікавленість представників екологічних організацій різних міст України викликали розробки: «Оцінка змін соціально-економічного розвитку України на основі космічних знімків», «Технології контролю енергозбереження на території м. Києва на основі інформації супутникової зйомки», «Комплексний моніторинг стану Київського водосховища на основі інформації дистанційного зондування Землі та наземних спостережень».

За участь у виставці Інноваційного Форуму Центр нагороджений Дипломом.