5 червня 2018 року у столичному Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась щорічна виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві», в межах якої свої досягнення представили 57 наукових установ НАН України.

Нинішню концепцію експозиції, як стверджує газета «Хрещатик» (http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/5076/news/1527690539.html), побудовано на стійкому зв’язку промислового комплексу з науковим потенціалом міста Києва: стенди виробників було розташовано за галузевим принципом поряд із експозиціями Національної академії наук України та ВЗО столиці, що займаються науковим розробками.

Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України представляв на виставці-презентації свої наукові розробки у розділі «Екологія, охорона навколишнього середовища».

Найбільшу увагу і зацікавленість керівництва НАН України і відвідувачів викликали результати роботи відділу аерокосмічних досліджень в геоекології за Договором № 46 між КМДА і Центром 2016 року «Визначення розвитку зсувних процесів в межах м. Києва в режимі моніторингу (з використанням матеріалів дистанційних зйомок)».

Також Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України представляв на виставці-презентації розробки для поліпшення навколишнього середовища м. Києва:

  • методику визначення тепловтрат для будівель та теплотрас міста;
  • методику розрахунку теплового поля підстилаючої поверхні міста за даними космічної зйомки дальнього інфрачервоного діапазону;
  • парниковий ефект і зміни клімату в Україні;
  • оцінка змін соціально-економічного розвитку України на основі космічних знімків.

За участь у виставці-презентації Центр нагороджений Дипломом.