21-24 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбувся II Міжнародний Форум "INNOVATION MARKET" (МФІМ).

Форум проходив під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC - Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією.

Мета Форуму – представлення кращих інновацій у всіх сферах економіки України, пошук інвестицій для їх впровадження. На відміну від інших заходів Форум не має вузької тематичної спрямованості, а тому відрізняється як масштабом представлення інновацій (загальна площа заходу понад 10 тис. кв.м.), так і чисельністю цільової аудиторії, яка, за попередніми заявками, сягнула 5 тис. відвідувачів - споживачів інновацій та новітніх технологій.

Учасники: представники університетів, наукових установ і підприємств, винахідники, автори Startup-проектів й інноваційних технологій та відвідувачі в конструктивній атмосфері спробували знайти шляхи інтенсифікації інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси та інтелектуальна власність, агропромисловий комплекс, екологія, соціальний розвиток. Саме за цими напрямками було сформовано тематичні секції Форуму, що й знайшло змістовне відображення у його складових — Конференціях, Виставковій зоні та на Startup Алеї.

Наукові розробки ЦАКДЗ ІГН НАН України зацікавили як представників китайських технологічних установ: Шанхайського інженерного центру мікросупутників (Shanghai Engineering Center for Microsatellites), Гуандунського парку програмного забезпечення Нанфанг (Nanfang Software Park, Guangdong, Oceanalpha Co., Ltd), Jilin Province Guoyaobocheng Technology Co., Ltd, так і представників органів влади України.