17-19 жовтня 2017 року у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) проходила X Міжнародна виставка "LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH".

На виставці були представлені технологічні розробки Центру з оперативного моніторингу теплового поля урбанізованих територій та контролю енергозбереження на території м. Києва на основі інфрачервоної супутникової зйомки, методика підвищення інформативності інфрачервоного аерокосмічного знімання на основі субпіксельної обробки сигналів, оцінка впливу регіональних змін клімату на екосистеми та визначення ризиків їх негативних наслідків. Активно рекламувались розробки та можливості Центру колективного користування спектрорадіометричною апаратурою.

17 жовтня у конференц-залі № 8 Виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) було проведено VIII Науково-практичну конференцію НАН України «Новітні розробки наукового обладнання провідних приладобудівних компаній. Розвиток центрів колективного користування в НАН України».