25 травня 2017 року у столичному Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася друга щорічна виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві», в межах якої свої досягнення представили й 40 наукових установ НАН України.

Виставку відвідали та оглянули високоповажні гості – Прем’єр-міністр України В.Б. Гройсман і Київський міський голова, голова Київської міської державної адміністрації В.В. Кличко.

Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України представляв на виставці-презентації розробки екологічного спрямування для території Києва: методика визначення тепловтрат для будівель та теплотрас міста; методику розрахунку теплового поля підстилаючої поверхні міста за даними космічної зйомки дальнього інфрачервоного діапазону; системні методи оцінки і прогнозу стану міських територій на основі дистанційних аерокосмічних досліджень (на прикладі міста Києва). Найбільшу увагу і зацікавленість керівництва НАН України і відвідувачів викликали результати роботи відділу аерокосмічних досліджень в геоекології за Договором № 46 між КМДА і Центром 2016 року «Визначення розвитку зсувних процесів в межах м. Києва в режимі моніторингу (з використанням матеріалів дистанційних зйомок)». Ця розробка – едина з 11 наукових розробок установ НАН України, відібраних КМДА для фінансування, була профінансована у 2016 році.

За участь у виставці-презентації Центр нагороджений Дипломом.