18 травня 2017 року відбувся ХІ Всеукраїнський фестиваль науки, основні заходи якого цього року проходили в Інституті електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України.

Фестиваль проводиться з метою популяризації досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень і піднесення авторитету та престижу науки в українському суспільстві. Його програма передбачає численні різноманітні за формою та змістом заходи, розраховані на різні категорії учасників, – дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних учених із науково-популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій і музеїв, засідання круглих столів, квести, презентації інноваційних розробок, стендові доповіді, зелені лабораторії, наукові кафе, демонстрації науково-популярних фільмів і багато іншого.

Перший день Фестивалю ознаменувався його офіційним відкриттям, на якому головували перший віце-президент НАН України академік НАН України Антон Наумовець і Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон.

Того ж дня у фойє Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України працювала виставка-презентація наукових досягнень установ НАН України, участь у якій взяли близько 50 академічних інститутів, що представили понад 460 інноваційних розробок.

Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України представляв свої розробки у розділі «Екологія та переробка побутових відходів». За участь у виставці-презентації Центр нагороджений Дипломом.