22-24 листопада 2016 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбувся Міжнародний Форум "INNOVATION MARKET" (МФІМ).
МФІМ – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, з політичними лідерами України.
В рамках форуму проводились:

  • наукова конференція, присвячена комплексному охопленню проблем науки та пропозицій щодо шляхів і способів їх вирішення – від допомоги в знаходженні грантів, програм реалізації рішень
  • до ініціації необхідних законопроектів, спрямованих на створення механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і рішень.
  • виставка науково-технічних розробок Національної академії наук України, галузевих академій, вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, винахідників.
  • науково-практичний семінар «Практика створення офісів управління інтелектуальною власністю».

У виставці активну участь прийняв ЦАКДЗ ІГН НАН України. Були представлені розробки наукових співробітників Центру в екологічному розділі виставки.