З 14 по 16 травня 2014 року відбувся VIII Всеукраїнський Фестиваль науки. Організатором заходу виступила Національна академія наук України, співорганізатором – Київська міська державна адміністрація.

Науковий центр прийняв активну участь у презентації інноваційних розробок, готових до впровадження у виробництво, яка проходила у рамках Фестивалю.

Мета цього заходу - демонстрація нових завершених науково-технічних розробок, які можуть бути впроваджені у виробництво, та здійснення заміщення імпортної продукції вітчизняними аналогами, що не поступаються зарубіжним або й перевищують їх за основними якісними показниками.

У презентації взяли участь понад 50 наукових установ НАН України, КП СПБ "Арсенал", Національний авіаційний університет, Київська мала академія наук, суб'єкти підприємницької діяльності м. Києва, тощо.

Під час презентації було представлено близько 600 науково-технічних розробок, з них
450 – Національної академії наук України.

Газета «Урядовий кур'єр» відмітила, що експозиція закладів відділення наук про Землю чи не найбільша на фестивалі.

Науковий центр представив інновації спрямовані на підвищення технологічного та технічного рівня різних галузей господарства країни – інформаційних технологій, космічної галузі, сільського господарства, екології, охорони навколишнього середовища, тощо.

За активну участь у VIII Всеукраїнському фестивалі науки та презентацію інноваційних розробок, готових до впровадження у виробництво Центр нагороджений ДИПЛОМОМ фестивалю.