image001

З нагоди 22-ї річниці Незалежності України на території Національного комплексу «Експоцентр України» 20-23 серпня 2013 року відбулась щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна».
Метою даного виставкового заходу є демонстрація досягнень країни в галузях економіки, соціальній та культурній сферах; презентація вітчизняними підприємствами кращих науково-технічних розробок, техніки і технологій, конкурентоспроможної продукції та експортних можливостей.

Галузеві експозиції представляли: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; Міністерство соціальної політики України, Міністерство інфраструктури України; Міністерство освіти і науки України і демонстрували у павільйоні № 1 виробничий та науковий потенціал галузей України. У виставці брав участь 21 регіон України.

У павільйоні № 23 («Наука») представляли 573 наукові розробки близько 60 установ НАН України з наступних розділів: інформатика; механіка; фізика і астрономія; науки про Землю; фізико-технічні проблеми матеріалознавства; фізико-технічні проблеми енергетики; ядерна фізика та енергетика; хімія; молекулярна біологія, біохімія, експериментальна і клінічна фізіологія; загальна біологія; історія, філософія та право.