Повідомляємо, що Національною академією наук України оголошено конкурс на заміщення посади директора Державної установи «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України».

Оголошення опубліковано на офіційному сайті НАН України 16 вересня 2021 року.
https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=8175

Конкурс проводиться відповідно до Статуту НАН України, Статуту Державної установи «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України» та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи».

Відповідно до Статуту НАН України право висунення кандидатів на посаду директора наукової установи мають: Президія НАН України, Бюро Відділення наук про Землю НАН України, члени НАН України, вчена рада наукової установи, колективи наукових відділів наукової установи. Кандидатом на посаду директора наукової установи не може висуватися особа у випадках, передбачених частиною третьою статті 9 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" та Основними принципами організації та діяльності наукової установи НАН України (п.4.4., розділ ІV).

Кандидат на посаду директора Центру має вільно володіти державною мовою, мати науковий ступінь доктора наук або кандидата наук (доктора філософії) і стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Прийом документів претендентів на посаду директора Центру здійснюється Відділенням наук про Землю НАН України за адресою: вул. Володимирська,54, м. Київ, до 16 листопада 2021 року.

Претенденти подають для участі у конкурсі такі документи:

 • письмову згоду на балотування, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, установлених частиною третьою статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»;
 • анкету наукового працівника (особовий листок з обліку кадрів) з фотокарткою;
 • автобіографію;
 • копії ідентифікаційного номеру платника податків, першої сторінки паспорта (засвідчену претендентом), трудової книжки, дипломів про вищу освіту, присудження наукових ступенів та атестатів про присвоєння вчених звань;
 • список наукових праць;
 • відгук про трудову діяльність з основного місця роботи;
 • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.200 № 1465;
 • довідку про наявність або відсутність судимості;
 • інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
 • згоду на збір та обробку персональних даних за формою Державної служби України з питань захисту персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку.

Дату проведення виборів директора Центру буде визначено після завершення прийому документів претендентів і повідомлено на офіційному веб-сайті Центру.

Для проведення виборів директора Центру, згідно Наказу директора від 22.09.2021 р. № 104 створено організаційний комітет та виборчу комісію.

Склад організаційного комітету:

 1. Седлерова Ольга Володимирівна – заступник директора з наукової роботи Центру;
 2. Мацько Віктор Анатолійович – заступник директора з науково-технічної роботи Центру;
 3. Хижняк Анна Василівна – учений секретар Центру;
 4. Артюшенко Михайло Віталійович – старший науковий співробітник відділу системного аналізу;
 5. Лубський Микола Сергійович – науковий співробітник лабораторії методів обробки даних дистанційного зондування при відділі геоінформайційних технологій у дистанційному зондуванні Землі, голова первинної профспілкової організації.

Склад виборчої комісії:

 1. Пєстова Ірина Олександрівна – завідувачка лабораторії методів обробки даних дистанційного зондування при відділі геоінформайційних технологій у дистанційному зондуванні Землі;
 2. Якимчук Владислав Григорович – головний науковий співробітник відділу системного аналізу;
 3. Ліщенко Людмила Павлівна – старший науковий співробітник відділу аерокосмічних досліджень в геоекології;
 4. Єфіменко Тетяна Анатоліївна – молодший науковий співробітник відділу аерокосмічних досліджень в геології;
 5. Романчук Інна Федорівна – провідний інженер відділу енергомасообміну в геосистемах;
 6. Дорофей Єлизавета Миколаївна – провідний інженер відділу енергомасообміну в геосистемах;
 7. Ющенко Максим Володимирович – провідний інженер відділу енергомасообміну в геосистемах.

Телефон для довідок: +380 44 290-26-01, +380 44 290-26-02
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.