27-28 листопада 2014 року в м. Києві відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція геопросторових даних у дослідженнях природних ресурсів», організована Національним університетом біоресурсів і природокористування України, ДУ «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАН України» та компанією «ТВІС-ІНФО».

Загальна кількість учасників склала більше 50 фахівців з провідних наукових центрів України і Польщі (НУБІП України, ЦАКДЗ ІГН НАН України, ТОВ «ТВІС-ІНФО», УНТ, НАУ, ІК імені В.М. Глушкова НАН України, КНУ імені Тараса Шевченка, ЛНУ імені Івана Франка, НТУУ «КПІ», Католицького університету Іоанна Павла II (Польща, м. Люблін) та ін.).

Протягом роботи конференції було обговорено актуальні проблеми використання даних дистанційного зондування та геоінформаційного моделювання для вивчення природних ресурсів та тематичного картування.

Засідання конференції проводились у рамках двох секцій, на яких було заслухано понад 30 пленарних та секційних доповідей, проведено Круглий стіл, підведені підсумки, прийнято резолюцію конференції.