З 12 по 16 листопада 2012 року в м. Сантьяго (Чилі) відбулася Конференція ООН/Чилі з соціально-економічних застосувань космічних технологій (UN/Chile Workshop on Space Technology Applications for Socio-Economic Benefits). В конференції взяв участь головний науковий співробітник ЦАКДЗ доктор технічних наук С.А. Станкевич.

Конференцію було організовано Управлінням ООН в космічних справах (United Nations Office for Outer Space Affairs) та Інформаційним центром з природних ресурсів Чилі (Centro de Información de Recursos Naturales of Chile) за дорученням уряду Чилі.

В роботі конференції взяло участь понад 130 вчених та фахівців з 26 країн світу – Австрії, Азербайджану, Аргентини, Бельгії, Білорусі, Болівії, Бразилії, Великобританії, Гватемали, Еквадору, Індії, Італії, Куби, Колумбії, Мексики, Німеччини, Пакистану, Судану, США, Таїланду, Тунісу, Уганди, України, Уругваю, Франції та Чилі.

Напрями роботи конференції було розділено між такими секціями: застосування космічних технологій для екологічного моніторингу та управління природними ресурсами, застосування космічних технологій для сільського господарства та продовольчої безпеки, застосування космічних технологій для геопросторової інфраструктури та в соціальній сфері, застосування космічних технологій для моніторингу надзвичайних ситуації та зниження ризиків. Також в рамках конференції було проведено навчальні курси ISPRS з дистанційного зондування Землі те декілька круглих столів.

На конференції головним науковим співробітником ЦАКДЗ доктором технічних наук С.А. Станкевичем разом із співавторами було підготовлено та зроблено наукову доповідь M.A. Popov, S.A. Stankevich, M.O. El Bah “Socio-economic benefits from desertification mapping using multispectral satellite imagery: Nouakchott case study” (Соціально-економічні переваги картування запустелювання за багатоспектральними супутниковими зображеннями на прикладі міста Нуакшот).

Участь в конференції дозволила ознайомитися з останніми досягненнями в галузі застосування космічних технологій в соціально-економічній сфері та напрямками перспективних досліджень в цієї галузі в багатьох країнах світу.

Детальніше дізнатися про цю конференцію Ви можете на сайті www.spaceworkshop-chile2012.cl.