У 2020 році Науковий центр виконував 14 науково-дослідних робіт, створено дві технології та п’ять методичних і технологічних рекомендацій, які були впроваджені у реальний сектор економіки.

Зокрема, в 2019-2020 роках Науковим центром аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України в співробітництві з Beijing Institute of Space Mechanics and Electricity (BISME) (Пекінський інститут космічної механіки і електроніки – розробник запущеного у 2019 році місячного модуля Chang’e-4 Moon Exploration Mission) на замовлення китайської компанії China Talent and Technology Co. Ltd. було розроблено високоефективний метод підвищення просторової розрізненності супутникових зображень.

Метод був реалізований співробітниками Центру у вигляді програмного модуля підвищення просторової розрізненності послідовностей супутникових зображень і на даний час використовується при обробці знімків, що одержуються китайськими супутниковими системами дистанційного зондування Землі серії Gaofen. Про цю роботу вчених нашого Центру згадується в «Інтерв’ю з Президентом НАН України академіком А.Г. Загороднім», опублікованому у першому номері за 2021 рік «Вісника Національної академії наук України» (див.
http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=7423)