Проєкт «ЕКОтрансформація» стартував втретє!

Європейський зелений курс - шанс для України модернізувати економіку, перейти до інноваційних технологій, що дозволять скороти викиди парникових газів і забруднюючих речовин в атмосферне повітря, подбати про чисту енергію, перезавантажити власну екологічну політику.

Та чи використовує Україна таку можливість? В засиллі екологічних проблем та викликів є ризик потонути в безлічі дискусій, непрацюючих механізмів, недосконалого законодавства, втративши час.

Однак є багато гарних прикладів трансформацій, лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання, долаючи безліч перепон.

«Нам неодмінно зараз слід зосередитися передусім на тих напрямах, які ми можемо змінити вже сьогодні власними зусиллями. А для цього в суспільстві має з’явитися відповідний запит. Очевидно, що пріоритетом України має стати чисте зростання — чиста енергія — чистий ВВП. Без екотрансформації економіки та енергетики ми не отримаємо чистого та зеленого ВВП. Новий економічний курс може базуватися тільки на зеленому ВВП — альтернативи цьому немає, світ це зрозумів, має зрозуміти і Україна!

Саме в тому, щоб сформувати такий запит і переконати суспільство, що збереження довкілля справді важливе, показати підприємствам, що виклики можна використати, як можливості, - в цьому ми і вбачаємо завдання проєкту на 2020 рік. Започатковуючи такий проект, ми розуміли, що ідеальним рішенням може бути лиш повна відсутність втручання людини в природні процеси. Тому логічно, що будь-яке виробництво буде шкодити довкіллю. Але очевидно, людство не готове відмовитися від прогресу. То ж де знайти тумблер, який дозволить змінити парадигму хижацького ставлення до природи, реалізувати багатовекторну мету — досягти балансу між збереженням довкілля, здоров’я та економічним розвитком?

Ми не можемо розірвати завдання економіки, екології, енергетики та політики на благо людей задля підвищення довготривалості життя та загального комфорту і зростання» - зазначає Людмила Циганок, засновник проєкту «Екотрансформація»

ПРОЄКТ вже втретє поспіль розшукує стейкхолдерів, які ідуть на крок попереду, які знаходять рішення для сталого розвитку:

  • впроваджують «зелені» технології та екологічні проєкти, котрі зменшують негативний вплив на довкілля, прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодав-чих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів
  • виробляють екологічно чисту і безпечну продукцію
  • використовують екологічно чисті джерела енергії
  • активно сприяють «зеленій» модернізації виробництва в регіонах
  • лідери інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження
  • лідери проектів екоінновацій і екостартапів

Якщо ви працюєте над екотрансформацією вашого підприємства чи міста, заповніть заявку, щоб про ці досягнення та унікальний досвід дізналася вся Україна!

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ - https://ecolog-ua.com/content/staty-nominantom-ekotransformaciya-2020

З питань, що виникають:

тел. +380 67 220-25-00, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник проєкту - Людмила Циганок,

тел. +380 44 507-22-26 (внутр. 359),

тел. моб. +380 50 948-04-85,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

image001